top of page
Normans - ohřev motorů, s.r.o.
Portfolio značek
Historie

Společnost Normans byla založena v roce 2003 a zabývá se prodejem zařízení pro předehřev motorů a veškerého příslušenství  pro snadné startování běžných motorů i velkých průmyslových agregátů. Roku 2008 byla firma zapsána jako Normans – ohřev motorů, s.r.o. do Obchodního rejstříku. Specializujeme se na elektrický předehřev chladící kapaliny, oleje, hydrauliky a baterií.

 

Rozvoj & spolupráce

Naše společnost spolupracuje s několika významnými světovými výrobci elektrických předehřevů, které na našem trhu také zastupujeme. Spolupráce probíhá nejen v oblasti prodeje, ale i ve sféře záručního a pozáručního servisu včetně veškeré poradenské činnosti. Díky našim zkušenostem a spolupráci s odborníky jsme schopni nalézt řešení každého vašeho problému v oblasti ohřevu motorů.

Osobní přístup

Neustále sledujeme nové trendy nejen v oblasti průmyslového ohřevu a snažíme se rozšiřovat nabídku produktů, například o palivová a kontrolní čidla. Nabízíme řešení v oblasti předehřevu motorů, ale i výrobních systémů, ohřevu lázní všeho druhu. Dvacetiletá letá praxe na trhu je zárukou komplexního přístupu ke každému zákazníkovi a jeho potřebám.

phillips_temro_logo.png
hotstart2022.png
vdo.png
DEFA-logo-.png
rochester_logo.png
bottom of page